Szlifierz/ Ślusarz

Logart

Warszawa, Włochy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego, która od 2003 roku specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji. Posiadamy Certyfikaty Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej: 1624/1a, 1624/1b, 1624/2, 1624/3, 1624/4.

Dla naszego klienta, producenta ekspozytorów, gablot, lidera na rynku polskim i europejskim, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Szlifierz

Miejsce pracy: Warszawa Włochy, okolice WKD Raków

Opis stanowiska pracy:

- Szlifowanie elementów metalowych oraz ich obróbka,

- Praca w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14.00-22.00) od poniedziałku do piątku

- Umowa zlecenie

- Wynagrodzenie 12 zł brutto/h

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku szlifierza/ ślusarza

- Odpowiedzialność i chęć do pracy

- Dokładność