Szlifierz / Lakiernik naczep

HM Serwis Group Sp. z o.o.

Goes, Niderlandy, zagranica

Opis stanowiska pracy

SZLIFIERZ/LAKIERNIK NACZEP. Praca w Goes w warsztacie samochodów ciężarowych. Start od zaraz.

Poszukujemy osoby do pracy przy szlifowaniu i lakierowaniu powierzchni naczep samochodów ciężarowych.

Warsztat zajmuję się naprawą uszkodzeń i zmianą wizerunku naczep samochodów ciężarowych.

Praca od od zaraz do końca roku z możliwością przedłużenia na cały kolejny rok.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie i codzienne dojazdy do pracy,
  • stawka brutto 12,52 EUR/godz.,
  • kontrakt od zaraz na długi termin.

Osoby zgłaszające się prosimy również o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 23726 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach – innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Sp. z o.o z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

Wymagania

  • doświadczenie w pracy szlifierza,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane prawo jazdy kat.B.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
52PLN - 56PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Ulga eksterytorialna
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna