Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Belgii firmy zajmującej się produkcją profili do okien i drzwi

poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko

SZLIFIERZ CNC

Do zadań należy:

- przygotowanie produkcji na podstawie zamówień i planu

- rozruch, ustawianie i obsługa 2 szlifierek cnc

- wprowadzanie korekt do programu, ręcznie lub elektronicznie

- pomiary elementów i kontrola ich jakości

- konserwacja form

Oferujemy:

- długoterminową pracę na warunkach belgijskich

- pomoc koordynatorów we wszystkich kwestiach formalnych

- komfortowe, odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie

Wymagania

Wymagania:

- ok. 3 lata doświadczenia jako szlifierz cnc (mile widziane doświadczenie z maszynami FAVORETTO)

- umiejętność mierzenia mikrometrem i suwmiarką

- umiejetnosć czytania rysunków technicznych

- umiejętność samodzielnej pracy

- mile widziane techniczne wykształcenie

- komunikatywna lub dobra znajomość angielskiego

- własny samochód

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane pracą na długo, prosimy o zamieszczenie zaktualizowanego CV w języku angielskim na profilu infopracy.

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne