Szlifierz CNC/szlifierz manualny 2000 EUR netto bezpośrednio u pracodawcy Niemcy / Wertheim/ Schlüc

Nowi Consulting

Wertheim/ Schlüchtern, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

Zakres obowiązków:
• szlifowanie detali metalowych za pomocą manualnych narzędzi szlifierskich zgodnie z dokumentacją techniczną;
• obsługa elektronarzędzi

•Obsługa, ustawianie i programowanie szlifierek CNC ( pracodawca oferuje możliwość przeszkolenia )
Oferujemy:

•pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami,

•niemiecka umowa o prace z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana

bezpośrednio z niemieckim pracodawca, nie przez agencje pracy,

•atrakcyjne warunki wynagrodzenia 2000 EUR netto podstawy,

• pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w nadgodzinach,

• dodatki świąteczne oraz urlopowe,

• wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec,

•Koszt zakwaterowania około 300 EUR miesięcznie,

•możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

•bezpłatne tłumaczenie życiorysów,

•wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),

•firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną.
Dodatkowe informacje:

Praca w niemieckiej firmie liczy się do lat pracy i jest podstawa do ubiegania się o niemiecka emeryturę!
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie,

• Doświadczenie min. 2 lata jako szlifierz,
•Umiejętność szlifowania na płasko i na okrągło.
•Dużym atutem doświadczenie na szlifierkach CNC,

• Znajomość obsługi narzędzi szlifierskich, narzędzi pomiarowych, bardzo dobre zdolności manualne;

• Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

•Znajomość czytania rysunku technicznego.

Prezentacja firmy

Firma Nowi Consulting zajmuje się pośrednictwem pracy dla potrzeb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości