Szkoleniowiec z dziedziny BHP i PPOŻ.

Biuro & BHP

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Biuro & BHP zatrudni doświadczonego szkoleniowca do prowadzenia szkoleń okresowych z zakresu BHP oraz ochrony ppoż.

zakres pracy: przygotowanie i prowadzenie szkoleń okresowych z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej dla:

  • osób kierujących pracownikami
  • pracowników administracyjno-biurowych
  • pracowników dydaktycznych
  • pracowników inżynieryjno-technicznych
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych

Wymagania:

  • potwierdzone doświadczenie zawodowe w służbie BHP lub PPOŻ. min. 2 lata
  • potwierdzone doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ.
  • uprawnienia do prowadzenia szkoleń z dziedziny BHP i PPOŻ.

Wynagrodzenie: do negocjacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji. Osoby wybrane do kolejnego etapu selekcji poproszone zostaną o przesłanie kopii niżej wymienionych dokumentów:

  • świadectwo ukończenia studiów o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy lub studiów podyplomowych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • aktualne zaświadczenie o ukończeniu szkolenia okresowego dla służb BHP
  • zaświadczenie o ukończeniu min. szkolenia inspektorów ochrony przeciwpożarowej
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe i szkoleniowe

Prezentacja firmy

Firma Henryk Toczek - Biuro & BHP oferuje szeroki zakres usług związanyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
40PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska