Szkoleniowiec wykładowca

Grupa Inforis

WROCŁAW, 50-148, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa INFORIS, poszukuje do współpracy wykładowców z zakresu:
- prawo ( prawo pracy, ochrona danych osobowych, karta nauczyciela, prawo oświatowe, p. rodzinne)
- psychologia (praca z trudnym uczniem, uzależnienia, asertywność NLP)

Docelowo z wybranymi osobami przwidujemu stałą współpracę, oraz prowadzenie wykładów zamkniętych.

Oferta obejmuje terytorialne całą Polskę. Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Przeprowadzenie 1-dniowego szkolenia, w dzień powszedni + przygotowanie merytoryczne materiałów. Wymagamy doświadczenia w prowadzeniu wykładów szkoleń.

Proszę o przesyłanie CV wyszczególniającego doświadczenie zawodowe.

Prezentacja firmy

Misją GRUPY INFORIS jest promowanie pomocy dydaktycznych w ryzach wysele... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura