szkoleniowiec/trener robotów przemysłowych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta producenta robotów przemysłowych w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 27225
Praca stała
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie szkoleń dla klientów firmy z obsługi i programowania robotów
  • rozwój i dopasowanie szkolenia dla klientów
  • dbanie o sprzęt w centrum szkoleniowym
  • programowanie robotów
  • realizacja projektów informatycznych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu robotów preferowane Kuka
  • predyspozycje do prowadzenia szkoleń
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • możliwość pracy bezpośrednio u producenta robotów przemysłowych
  • umowa o pracę - praca stacjonarna
  • możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach oraz podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)