Szkoleniowiec, doradca - branża OZE, ekologia

Lokalna Grupa Działania Małe Morze

Cała Polska, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu poszukujemy trenerów do prowadzenia szkoleń i doradztwa w projekcie współfinansowanym ze środków EFS.
Zakres obowiązków:
- opracowanie materiałów dydaktycznych
- prowadzenie szkoleń i doradztwa z wybranej tematyki
- przygotowanie dokumentacji szkoleniowej i poszkoleniowej oraz doradczej

Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- praktyczna znajomość tematyki szkoleń i doradztwa
- doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwa
- gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju
- komunikatywność
- mile widziany wcześniejszy udział w projektach unijnych

Tematyka szkoleń:
- prawo w zakres ochrony środowiska, obowiązki firm;
- energia (minimalizacja zużycia energii, alternatywne źródła energii i możliwość ich zastosowania, energia słoneczne, wiatrowa, wodna, ziemna, biomasa);
- systemy grzewcze, elektryczne oparte na odnawialnych źródłach energii i biopaliwach;
- zaopatrzenie w wodę;
- gospodarka odpadami;
- ekoturystyka (fotosafari, birdwatching, ścieżki przyrodniczo-edukacyjne, dobre praktyki);
- budowanie ekologicznej marki produktu i wizerunku firmy;
- analiza finansowa działań proekologicznych i możliwości dofinansowania działań ekologicznych;
- ochrona środowiska a proces inwestycyjny

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Prezentacja firmy

Pozytywne Inicjatywy <br/> <br/>organizacja pozarządowa prowadząca m.in.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia