Szkolenie Przewodnickie po Jaskini Wierzchowskiej

Biuro Uslug Turystycznych "Gacek"

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szkolenie przewodnickie
Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenie przewodnickie po Jaskini Wierzchowskiej Górnej - położonej zaledwie 15km od Krakowa na przeciw Ojcowskiego Parku Narodowego. Zapewniamy BEZPŁATNE szkolenie, po ukończeniu można podjąć pracę jako przewodnik po Jaskini Wierzchowskiej. Jest to idealna praca dla studentów, osób które posiadają trochę wolnego czasu.
Prosimy nadsyłać swoje aplikacje do 23.02.2015r.

Wymagania

Otwartość i komunikatywność, chęć zdobycia nowych doświadczeń
Mile widziane:
Znajomość języka obcego [angielski lub niemiecki]
Studenci kierunków geologii, biologii, turystyki, kierunków pedagogicznych i geograficznych.

Prezentacja firmy

Jako Biuro Usług Turystycznych GACEK działamy na rynku turystycznym od r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta