Szkoła Trenerów (kurs 100h i płatna praktyka trenerska)

CRPS

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma CRPS to lider w branży usług edukacyjnych/szkoleniowych.Zajmujemy się wsparciem rozwoju młodzieży szkolnej i pracowników administracji publicznej.
Obecnie poszukujemy odpowiednich kandydatów do przystąpienia do projektu Szkoła Trenerów

Proponujemy:
Uczestnictwo w 100 godzinnym kursie przygotowawczym na Trenera, który będzie odbywał się w Warszawie (kurs jest bezpłatny, koszty noclegu po Państwa stronie. na kursie zapewniamy catering. Ukończenie kursu honorowane będzie certyfikatem, który upoważnia do pracy trenerskiej w każdym obszarze!

Płatną praktykę, która obejmować będzie 250h realizacji szkoleń (płatna 20 zł za 45min, koszty dojazdu i noclegów po naszej stronie).

Plan kursu obejmuje:

Trening interpersonalny: komunikacja interpersonalna, autoprezentacja, asertywność, elementy coachingu (zadawanie pytań), techniki perswazji i manipulacji

Praca z oporem grupy: badanie potrzeb, badanie atmosfery grupy, interakcja, kontrakt, energizer, proces grupowy

Sytuacje trudne na szkoleniu: trudny uczestnik, trudna sytuacja, porażka a case szkoleniowy

Techniki pracy z grupą: praca w grupach, scenki, akwarium, gra symulacyjna, sztafeta, prowokacja, doświadczenie

Specyfika pracy z dorosłymi – andragogika – cykl kolba

Szkolenie odtwórcze a szkolenie biznesowe

Narzędzia pracy trenera

Etiudy trenerskie – projekt ćwiczenia z zastosowaniem cyklu Kolba w stosunku do wybranego lub wylosowanego problemu szkoleniowego

Poszukujemy osób umiejących szybko nawiązać relację z innymi, energicznych, umiejących sprawnie wyrażać swoje myśli, nastawionych na rozwój.

Zapraszamy!

Wymagania

Wymogiem niezbędnym jest wykształcenie wyższe na kierunkach takich jak: pedagogika, psychologia, socjologia, komunikacja społeczna lub pokrewne.

Dyspozycyjność, pracujemy w formule „zamkniętych” szkoleń, tj. usługi świadczymy w siedzibie klienta, co wiąże się z wyjazdami.

Posiadanie prawa jazdy jest warunkiem niezbędnym.

Prezentacja firmy

www.crps.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia