Opis stanowiska pracy

Zakład szklarski ADLER-GLAS w Kostrzynie nad Odrą zatrudni od ręki 2 osoby na stanowiska:

- SZKLARZ - pracownik produkcji
Zakres obowiązków: obróbka szkła w zakładzie firmy (rozkrój, szlifowanie, wiercenie, laminowanie, klejenie szkła, itp.)

- SZKLARZ - montażysta
Zakres obowiązków: montaż wyrobów szklanych (drzwi, lustra, kabiny, ścianki, konstrukcje) u klientów, pomiary u klientów

Uwaga: Doświadczenie w pracy ze szkłem jest dużym atutem, ale nie jest koniecznie wymagane!
Jeśli np. pracowałeś w branży produkcji meblowej, budowlanej, montażowej, wykończeniowej, stolarskiej, metalowej lub podobnej - prawdopodobnie Twoje doświadczenie jest również cenne, a specyfiki pracy ze szkłem nauczysz się u nas.

Wymagamy uczciwości, pracowitości, rzetelnego podejścia do obowiązków i smykałki do pracy technicznej.

Oferujemy zatrudnienie w rozwijającej się firmie, dobrą atmosferę pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Zgłoszenia:

- przez formularz.

Prezentacja firmy

Adler-Glas to nowoczesny zakład szklarski, zlokalizowany w Kostrz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji