Telepizza Poland Sp. z o.o.

SZEF ZMIANY

Od: Telepizza Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn, Ząbki, Nowy Targ

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Catering / Gastronomia, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

SZEF ZMIANY

(Zastępca Kierownika Lokalu)

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie lokalu (kontrola pracowników, jakości produktu i serwisu)
  • Praca przy produkcji pizzy i szkolenie personelu podstawowego
  • Odpowiedzialność za magazyn i gotówkę
  • Praca w systemie zmianowym, również w weekendy

Wymagania:

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz efektywnego motywowania
  • Zapał do pracy, zaangażowanie i sumienność
  • Doświadczenie w gastronomii i obsłudze Klienta
  • Wykształcenie min. średnie

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij swoje CV