Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy – Audyt Sp. z.o.o.
W związku z dynamicznym rozwojem Hotelu,
poszukujemy pracownika na stanowisko:

Szef zmiany kuchni

Miejsce pracy: Warszawa, Okolice Warszawy / 13 km od granic Warszawy

Hotel Pałac Alexandrinum **** , Grupa podmiotów z branży Doradczo-Szkoleniowej działającej na rynku polskim od ponad 20 lat, poszukuje osoby na stanowisko Szefa zmiany kuchni , która będzie wykonywała czynności Szefa zmiany kuchni.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • Zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji,
  • Zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowiska pracy,
  • Koordynowanie pracą kuchni na danej zmianie,
  • Rozdzielanie obowiązków dla podległych pracowników i kontrola ich wykonania,
  • Sporządzanie zamówień towarowych,
  • Stała współpraca z Szefem kuchni,
  • Kontrola stanów magazynowych, dbałość o właściwą gospodarkę towarami spożywczymi na danej zmianie,
  • Kontrola i dbałość o wyposażenie kuchni,

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procedur pracy w gastronomii, HACCP, BHP,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
  • Kreatywność, pomysłowość, dużo energii i pasji do gotowania,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

  • Dogodne formy zatrudnienia,
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności zawodowych.
Aplikacje w języku polskim zawierające CV oraz list motywacyjny
prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.