Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-handlowa branży Automotive poszukuje:

                           Szefa Utrzymania Ruchu

                                      miejsce pracy: Węgierska Górka

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektryka, robotyka);
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Uprawnienia SEP w zakresie dozoru i eksploatacji
  • Wiedza w zakresie TPM i 5S;
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej (instrukcje, karty przeglądu, karty czyszczenia itp.)
  • Wiedza z zakresu mechaniki, automatyki i elektroniki
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania w zakresie utrzymania ruchu w przedsiębiorstwie produkcyjnym.
  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność zarządzania ludźmi, wysokie umiejętności organizacyjne
  • Znajomość Excel, umiejętność tworzenia dokumentacji w programach CAD;

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ulter-Sport Sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Informujemy, iż administratorem Państwa danych jest Ulter-Sport Sp. z o.o. z siedzibą w Węgierskiej Górce ul. Wyzwolenia 24. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem rekrutacji. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.”

Prezentacja firmy

Firma istnieje od 1986 r. i początkowo specjalizowała się w regeneracji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca