Opis stanowiska pracy

Concept Trade sp. z o. o.

Firma handlowa z siedzibą na Śląsku poszukuje  osoby na stanowisko:

Szefa/ Szefowej Logistyki

Miejsce Pracy: Bytom

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Szefa/Szefowej Logistyki należało będzie:

  • tworzenie sieci logistycznej dostaw w danych regionach krajów niemieckojęzycznych
  • realizacja dostaw na arenie międzynarodowej
  • budowanie zespołu specjalistów ds. logistyki i realizacja wspólnych celów
  • dbałość o wysoką jakość usług świadczonych wobec Klientów
  • ścisła współpraca z Działem Handlowym w ramach realizacji Projektów firmy

Wymagania

  • minimum 1 roku doświadczenia w aktywnej międzynarodowej współpracy z podmiotami branży logistycznej (tworzenie portfela przewoźników krajowych i zagranicznych)
  • doświadczenie w prowadzeniu floty i/ lub zarządzaniu zespołem kierowców mile widziane
  • wykształcenia min. średniego
  • dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • komunikatywności i umiejętności pracy w grupie
  • prawa jazdy kat. B (czynnego)
  • gotowości do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz system premiowy uzależniony od wyników
  • szkolenia miękkie i specjalistyczne umożliwiające wykonywanie codziennych obowiązków oraz stały rozwój kompetencji
  • narzędzia niezbędne do realizacji zawierzonych zadań

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Concept Trade sp. z o.o. jest międzynarodową firmą handlową, która stano... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka