SZEF PRODUKCJI W BRANŻY KONSTRUKCJI MASZYNOWYCH

BSK Return S.A.

Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • Całościowe zarządzanie zakładem produkcyjnym oraz współtworzenie i realizacja strategii rozwoju zakładu,
  • Planowanie produkcji: tworzenie harmonogramów produkcji, nadzór nad przebiegiem produkcji, tworzenie raportów produkcyjnych,
  • Optymalizacja i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz organizacji pracy zakładu, w tym optymalizacja kosztów produkcji
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem, delegowanie prac poszczególnym pracownikom w zależności od kwalifikacji oraz planowanie i organizacja czasu pracy pracowników
  • Kontrola prawidłowości wykonywanych prac, nadzór nad procesami spawalnictwa i obróbki stali ( ciecie, toczenie, wiercenie) oraz nanoszenia powłok ( malowanie, zabezpieczanie)
  • Zapewnienie terminowej realizacji planów i procesów produkcyjnych przy optymalnym wykorzystaniu maszyn i surowców,
  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami Spółki w celu zapewnienia terminowych realizacji zadań wynikających z planów produkcji i sprzedaży.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami Spółki oraz nawiązywanie nowych relacji z potencjalnymi odbiorcami, pozyskiwanie kontrahentów.
  • Tworzenie raportów, analiz i prognoz dotyczących podległego obszaru na potrzeby Zarządu.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Dyrektora Produkcji minimum 3 lata – warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne konieczne do zarządzania zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość procesu obróbki mechanicznej,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość Pakietu Office oraz programu CAD,
  • Mile widziane znajomość obróbki CAM,
  • Dobra znajomość jednego z języków ( angielski, niemiecki) w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swoich umiejętności, kompetencji i wiedzy,
  • Dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Pakiet ZFŚS, dodatki w postaci karty Multisport,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Badania / Rozwój, Praca Kontrola jakości