Szef/-owa Personelu Opieki - Kierownik Domu Opieki

Portal-medica.pl

Ustronie Morskie, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dom Seniora „Erania”, w Ustroniu Morskim poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ustronie Morskie (pow. kołobrzeski)

Opis stanowiska:
Samodzielne stanowisko
Rekrutacja personelu opieki, koordynowanie i nadzór jego działań
Wdrażanie i monitoring standardów oraz procedur opiekuńczych i medycznych
Kontrola formalna i merytoryczna dokumentacji pacjentów
Przygotowanie i realizacja oferty zajęć rehabilitacyjnych i aktywizacyjnych
Współudział w rozwoju placówki

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy w szpitalu bądź innej placówce długoterminowej opieki
Znajomość środowiska i rynku usług opiekuńczo-pielęgnacyjnych oraz przepisów regulujących funkcjonowanie placówek świadczących takie usługi
Wysokie umiejętności interpersonalne
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Umowę o pracę na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość zakwaterowania na miejscu w placówce
Stabilną pracę w miłym i zaangażowanym zespole
Możliwość realizacji własnych pomysłów i swobodę w działaniu
Szkolenia i możliwość rozwoju osobistego przy udziale w pełnym wyzwań projekcie

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia