Opis stanowiska pracy

Do obowiązków Szefa Marketingu należy: kierowanie i nadzorowanie, a także bieżąca analiza działalności Działu Marketingu i reklamy oraz promocji, a także nadzorowanie realizacji strategii marketingowej firmy.

Obszar pracy: Bielsko-Biała

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe,

• Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym i związanym z kreowaniem strategii marketingowej przedsiębiorstwa,

• Niezbędne w tym zawodzie cechy osobowościowe: kreatywność, komunikatywność, zdolności zarządzania kapitałem ludzkim i budżetem, umiejętności analityczne i zawodowa intuicja,

• Znajomość narzędzi trade marketingowych,

• Duża samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

• Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych systemów oraz w optymalizacji kosztów,

• Bardzo dobra znajomość zagadnień marketingowych,

• Umiejętność rozwiązywania problemów oraz konsekwencja w realizacji założonych celów,

• Zdolności przywódcze z umiejętnością organizowania pracy zespołu.

Opis stanowiska:

• przygotowywanie i wdrażanie narzędzi trade marketingowych wspierających realizację sprzedaży dla poszczególnych kanałów,

• opracowywanie oraz implementacja efektywnych kampanii sprzedażowych dla Klientów we wszystkich kanałach sprzedaży,

• opracowywanie i wdrażanie planu działań marketingowych,

• odpowiedzialność za przygotowanie i realizację promocji konsumenckich,

• współpraca z agencjami marketingowymi i reklamowymi,

• analiza efektywności prowadzonych działań marketingowych.

Naszym Pracownikom proponujemy:

• pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

• dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji,

• udział w budowaniu wysokiej pozycji marki na rynku w Polsce i za granicą,

• wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,

• stabilne warunki zatrudnienia,

• atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży dziecięcej

Prezentacja firmy

Historia firmy sięga 1987 roku. Spełniając snute od dziecka plany... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja