Opis stanowiska pracy

Restauracja Kazimir to wyjątkowe miejsce powstałe poprzez chęć połączenia kuchni dwóch kultur od wieków splatających się na krakowskim Kazimierzu. Chcemy pokazać jak zaskakujące potrafi być połączenie tradycyjnej polskiej kuchni z elementami kuchni żydowskiej. Przecież taki właśnie jest nasz Kazimierz - miejsce magiczne, niezgłębione, pyszne.

Poszukujemy Szefa Kuchni, który chce stworzyć z nami to wyjątkowe miejsce z menu na styku kultur
Szef Kuchni w Restauracji Kazimir będzie odpowiedzialny za:

  • stworzenie i aktualizację menu;
  • podejmowanie inicjatyw we wprowadzaniu nowych potraw;
  • przygotowywanie potraw i nadzór nad jakością serwowanych dań;
  • ustalanie menu imprez okolicznościowych;
  • nadzór nad efektywnym zamawianiem towaru i surowców;
  • zapewnienie dobrej organizacji pracy kuchni i podległego personelu;
  • racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materialną.

Szacunek do drugiego człowieka jest dla nas wartością nadrzędną. Jeśli dla Ciebie również, a dodatkowo posiadasz :

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku szefa kuchni
  • umiejętność łączenia stylów i smaków z uwzględnieniem sezonowości i trendów kulinarnych, śledzenie pracy mistrzów oraz szukanie nowych inspiracji
  • doświadczenie w organizacji pracy kilkuosobowego zespołu
  • znajomość standardów hotelowych w zakresie bankietów, konferencji, restauracji
  • znajomość systemu kontroli jakości i jakości HACCP
  • pomysłowość i kreatywność
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz wysoki poziom odpowiedzialności

Wiemy, że atmosfera w pracy to połowa sukcesu, dlatego gwarantujemy pracę wśród pogodnych ludzi z pasją a także :

  • możliwość tworzenia wyjątkowego miejsca z legendarną obsługą w samym centrum Starego Kazimierza
  • warunki pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu
  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko
  • motywujący system wynagrodzeń

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie, prześlij CV wraz z listem motywacyjnym n podając w temacie nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Sieć Laris Hotels Group działa od 2005 roku.Obecnie zarządzamy siecią 14... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości