Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

SZEF KUCHNI

Miejsce pracy: Bolesławiec

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Nr. ref.: SK/2014

Opis stanowiska:

  • organizowanie i koordynowanie pracy pracowników kuchni w celu zapewnienia ciągłości produkcji zgodnie ze standardami firmy
  • zamawianie towaru koniecznego do prawidłowego funkcjonowania restauracji
  • opracowanie menu restauracji oraz tworzenie, proponowanie nowych procedur
  • szkolenia i rozwój pracowników
  • dbanie o powierzony sprzęt, mienie oraz czystość na stanowisku pracy
  • rozwój własnych umiejętności i kompetencji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe gastronomiczne
  • doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni
  • umiejętności i wiedza w zakresie organizowania pracy
  • nastawienie na satysfakcję klienta i rozumienie jego potrzeb
  • chęć rozwoju własnych umiejętności
  • samodzielność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.