Szef kuchni / Kucharz / Swarzędz

Restauracja Pod 11-tką

Swarzędz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli pasjonuje Cię gotowanie i jesteś osobą kreatywną w kuchni, masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i umiesz motywować ich do pracy, właśnie Ciebie szukamy i chcemy powierzyć Ci następujące obowiązki:
przygotowywanie potraw, nadzór nad jakością i estetyką serwowanych dań
przestrzeganie obowiązujących norm i standardów,
opracowywanie receptur i wprowadzanie nowych dań
budowanie zespołu oraz zapewnienie sprawnej organizacji pracy podległego personelu
planowanie i zamawianie towaru i surowców
racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką materialną
proponowanie ulepszeń w zakresie funkcjonowania restauracji

Oczekujemy:
umiejętności kulinarne
minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
umiejętność efektywnego zarządzania zespołem, szkolenia i motywowania personelu
znajomość przepisów HACCP oraz bezpieczeństwa i higieny pracy
operatywność i świetna organizacja pracy własnej
dyspozycyjność, zaangażowanie i inicjatywa w pracy

Oferujemy:
ciekawą pracę w młodym zespole, przyjaznej, rodzinnej atmosferze
stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze czasu
atrakcyjny system motywacyjny
możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. DZ.U. z 2002r. Nr101, poz.923 ze zm.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
15PLN - 25PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia