Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,

dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

inspirujemy działania - otwieramy możliwości - poszerzamy horyzonty

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Szef działu produkcji

Twoje zadania:

• Organizacja pracy i nadzór nad procesem produkcji

• Dbanie o jakość realizowanych produktów

• Tworzenie i terminowa realizacja planów sprzedażowych

• Rozwiązywanie problemów na podległej linii produkcyjnej

• Optymalizacja procesu produkcyjnego w oparciu o metodologię Lean Manufacturing

• Nadzór nad optymalnym wykorzystaniem zasobów maszynowych

• Współpraca z pozostałymi działami w organizacji – dział handlowy, serwisu, konstrukcyjny

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki finansowe (UOP bądź B2B) plus premie

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Realny wpływ na funkcjonowanie firmy

Wymagania

• Doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata

• Doświadczenie w branży meblarskiej

• Wykształcenie wyższe (techniczne)

• Umiejętność zarządzania zespołem (planowanie czasu pracy, motywowanie)

• Doświadczenie w analizie ryzyka, zbieraniu i prezentowaniu danych

• Wiedza z zakresu meblarstwa (materiałówka, technologie obróbki maszyny stosowane w branży)

• Znajomość programów CNC

• Kreatywność, samodzielność, determinacja

• Dobra organizacja pracy własnej

• Znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji