Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Asystent/-ka Projektu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

- Wsparcie procesów administracyjnych związanych z przebiegiem projektu

- Przygotowywanie dokumentacji projektowej (praca w MS Word / Excel)

- Nadzór nad przepływem informacji i dokumentów

- Tłumaczenie dokumentacji z j. polskiego na angielski i z angielskiego na polski

- Organizacja, obsługa spotkań i telekonferencji

- Przygotowywanie raportów i zestawień

- Wsparcie specjalistów w codziennych zadaniach

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)

- Mile widziana znajomość języka francuskiego

- Min. roczne doświadczenie w pracy biurowej

- Bardzo dobra znajomość MS Office

- Wysokie zdolności organizacyjne, interpersonalne, komunikacyjne, wysoka kultura organizacyjna

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej znanej firmie

- Ciekawe wyzwania w dynamicznym środowisku

- Umowę o pracę tymczasową

- Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: AsP/09/2016/SOS
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.