System Designer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1108544

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.

Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem System Designer.

Lokalizacja: Warszawa
Data rozpoczęcia: sierpień/wrzesień 2018
Rodzaj pracy: umowa B2B

Obowiązki:

• Tworzenie architektury usług, projektowanie, rozwój, testowanie, wdrażanie (Microservices)
• Rozwój aplikacji w następujących obszarach: Web CMS, eCommerce, SelfCares,
• Wsparcie procesów wewnętrznych klienta
• Uruchamianie nowych usług (T2M)

Wymagania:

• Co najmniej rok doświadczenia jako Architekt/Designer
• Znajomość technologii: Spring Boot, Node.js, Hystrix, Zuul, Eureka, Consu
• Umiejętność programowania JAVA i posługiwaniem się baz danych SQL będą dodatkowym atutem
• Znajomość technologii internetowych: HTTP, SSL, HTML, CSS, JS, Ajax

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport
• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland