System Administrator

Platige Image S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i postprodukcyjnym w Polsce. Specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D, realizacjach cyfrowych efektów specjalnych oraz kompozycji obrazu na potrzeby produkcji reklamowych i fabularnych. Na swoim koncie ma realizację reklam telewizyjnych, czołówek programów i teledyski. Studio jest zaangażowane w produkcję filmów animowanych.

Platige Image S.A. do swojego biura w Warszawie do działu IT aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju
  • Bardzo ciekawe biuro (odrestaurowane tereny forteczne)
  • Pracę w środowisku artystycznym z pasjonatami animacji 3D
  • Benefity (ubezpieczenie, karta multisport, inne)

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w administracji systemów Linux (CentOS, RHEL, Debian)
  • Bardzo dobra znajomość protokołu TCP/IP oraz zagadnień bezpieczeństwa (Firewall, VPN, NAT)
  • Bardzo dobra znajomość protokołów SMTP, POP3, IMAP, DNS, HTTP, FTP, SMB, NFS
  • Doświadczenie z konfiguracja zestawu LAMP
  • Praktyczna umiejętność pisania skryptów w bash/python
  • Znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją (KVM)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość technologii kontenerów Docker,LXC
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych Brocade, Cisco
  • Znajomość jednego lub kilku z narzędzi Nagios, Cacti, Zabbix, Munin, Jenkins, Ansible, Puppet

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Platige Image S.A. jest wielokrotnie nagradzanym, studiem produkcyjnym i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems