SysOps System Engineer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Do naszego klienta poszukujemy specjalistów na stanowisko:

SysOps System EngineerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Wsparcie flagowych projektów opartych o platformę Telestax Telscale,
  • Współpraca z zespołem SysOps System Engineer,
  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań,
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym przy projektach.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość: Linux, MySQL, Apache, Tomcat (lub Jboss), zagadnień sieciowych TCP/IP, protokołów HHTP/SOAP,
  • Dobra znajomość wirtualizacji: VMWare,
  • Mile widziana: znajomość protokołów SS7, SIP, Diameter, znajomość języka Jave, znajomość Postgre Sql, znajomość ELK,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (UoP lub B2B),
  • Ciekawe i rozwojowe projekty,
  • Świetną atmosferę w firmie,
  • Możliwość pracy zdalnej do 40% (po okresie wdrożenia).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.