Work & Profit
„Firmę tworzą ludzie” – dla nas to więcej niż prawda. Jako jedna z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia, nasza firma działa na rynku nieprzerwanie od ponad 20 lat. Bez zaangażowanych i oddanych pracowników nie zbudowalibyśmy tak mocnej pozycji. To dzięki doświadczonemu zespołowi dziś jesteśmy partnerem zarówno dla rodzinnych firm z polskim kapitałem, jak i wielkich, międzynarodowych korporacji. Od momentu założenia firmy, daliśmy zatrudnienie dziesiątkom tysięcy osób, wykonującym pracę dla setek firm.

ŚWIĄTECZNE PAKOWANIE ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Jędrzejów,Kazimierza Wielka,Kielce,Końskie,Ostrowiec Świętokrzyski,Pinczów,Skarżysko Kamienna

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work & Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu dziesięciu lat naszej działalności daliśmy pracę przeszło 50 000 pracowników w całym kraju. Skutecznie znajdujemy pracowników dla największych firm, jak również małych rodzinnych przedsiębiorstw w Polsce. Agencja jest wpisana pod nr 396 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

ŚWIĄTECZNE PAKOWANIE ZAKUPÓW (praca na okres grudnia)

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie zakupów do reklamówek
  • Pomoc w dostarczeniu zakupów do samochodu klienta (w razie potrzeby)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w terminie od 11.12 do 23.11

Wymagania:

  • Ukończone 18lat
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Schludny wygląd
  • Pozytywne nastawienie

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".