SWAROVSKI - KONSULTANT SPRZEDAŻY - Ambasador Marki

P.H. Polaris

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Partner Handlowy Swarovski Poland

szuka Ambasadorów Marki do Butiku Swarovski w Centrum Handlowym we Wrocławiu.

KONSULTANT SPRZEDAŻY - Ambasador Marki

Miejsce pracy: Wrocław
Wymagania:
znajomość języka angielskiego;
wykształcenie: min. średnie (studenci mile widziani);
dbanie o wizerunek firmy zgodnie ze standardami firmy Swarovski;
silna i pełna wyrazu osobowość;
miła aparycja;
silna motywacja do pracy;
doświadczenie w handlu - mile widziane ale nie jest konieczne;
dyspozycyjność;
zorientowanie na rynku mody oraz znajomość aktualnych trendów.

Wymagania

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wysoki poziom obsługi klienta i realizowanie wyznaczonego planu sprzedaży.

Poszukujemy osób posiadających dobre umiejętności interpersonalne oraz miłośników mody i biżuterii.

Poszukujemy osoby, która będzie pracowała w niepełnym wymiarze godzin - (1/2 - 3/4 etatu)

Praca możliwa również w weekendy.

Prezentacja firmy

POLARIS PH Swarovski Retailer

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie