Opis stanowiska pracy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – ArcelorMittal Poland - największego producenta stali w Polsce, osób na stanowisko:

Suwnicowy

Miejsce pracy:Kraków

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji,
- premie motywacyjne oraz comiesięczną premię regulaminową do 7%,
- dodatek zmianowy za pracę w systemie 4brygadowym – ok 900 zł brutto,
- oferujemy kartki na posiłki,
- bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”,
- dofinansowanie do karty multisport,
- możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień,
- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Wymagania:
- uprawnienia UDT do obsługi suwnic kat. IS,
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
- doświadczenie jako suwnicowy oraz hakowy.

Zakres obowiązków:
- obsługa suwnicy,
- prawidłowa realizacja zadań wynikająca z planów produkcyjno-ekonomicznych,
- zgodna z instrukcją obsługi eksploatacja, zabezpieczanie i konserwowanie powierzonych urządzeń i narzędzi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – Arcel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy