Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Suwnicowy

Miejsce pracy: Chorzów

Firma Heavy Duty obecnie dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko:
Suwnicowy

Zadania:

Kontrolowanie działania głównych mechanizmów i urządzeń elektrycznych obsługiwanej suwnicy przed przystąpieniem do pracy;
Kontrolowanie łańcuchów, lin, trawersów i wieszaków;
Składanie za pomocą suwnicy prostych form z przewożonych ładunków;
Ścisła współpraca z hakowym;
Wpisywanie od dziennika obsługi danych dotyczących stanu technicznego suwnicy.

Wymagania:

Uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziana kategoria II S);
Doświadczenie na stanowisko operatora suwnic;
Dobry stan zdrowia;
Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
Sumienność.

Oferujemy
Pracę od zaraz
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie.