Support Specialist for Financial Applications

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zerochaos dla swojego międzynarodowego Klienta w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko: Support Specialist for Financial Applications.

Zadania:

• Zarządzanie incydentami oraz rozwiazywanie problemów technicznych we współpracy z zespołem technicznym oraz biznesem;

• Dostarczenie wysokiej jakości wsparcia technicznego oraz usługi zarządzania dostępami dla użytkowników;

• Wsparcie procesu testowania we współpracy z zespołem technicznym;

• Odpowiedzialność za wykonywanie zadań związanych ze zbieraniem danych SOX zgodnie z instrukcją, wsparcie procesów związanych z SOX np. kwartalny przegląd praw dostępu;

• Tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy – np. na własnej działalności gospodarczej;

• Duże możliwości rozwoju i zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym;

• Pakiet benefitów – opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport lub udział w programie MultiBenefit;

• Łatwy dostęp do ciekawych szkoleń, konferencji i innych rozwiązań edukacyjnych.

Wymagania

Wymagania:

• Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz gotowość do podejmowania działania;

• Odpowiedzialność i umiejętność organizacji swojej pracy;

• Chęć do zgłębiania wiedzy i umiejętności technicznych w zakresie wsparcia aplikacji i procesów.

Mile widziane:

• Wiedza z zakresu finansów oraz aplikacji finansowych;

• Zaawansowana znajomość programu Excel;

• Znajomość systemu MS SharePoint;

• Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis