Support Analyst / Helpdesk

Power Media

Łódź, łódzkie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy specjalizującej się w rozwiązaniach software'owych, związanych z handlem morskim, poszukujemy Specjalisty na stanowisko Support Analyst.

Jest to stanowisko przeznaczone dla ambitnej, entuzjastycznie nastawionej osoby z doświadczeniem, która chciałaby w przyszłości prowadzić nowy zespół wsparcia.

Stanowisko obejmuje następujące zadania:

  • Zapewnienie wsparcia dla zespołu sprzedażowego oraz dla klientów
  • Tworzenie klienckiego systemu logowań do celów badań i sprzedaży
  • Tworzenie raportów dotyczących wykorzystania systemu
  • Monitorowanie pozycji statków i aktualizacja informacji w razie potrzeby
  • Wspieranie zespołu testowego przy testowaniu nowych funkcji systemu.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (biegle),
  • Znajomość programu Excel,
  • Dobra znajomość geografii,
  • Około 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zdolność szybkiej adaptacji do sytuacji,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów,
  • Entuzjazm i chęć nauki.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe w obszarze IT.

Klient oferuje:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub B2B;
  • biznesowe godziny pracy;
  • szerokie możliwości rozwoju oraz szkolenia;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę przy ciekawych projektach realizowanych w kilkuosobowych zespołach,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media