Supervisor z jęz. angielskiem - okolice Tilburga

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

APT Axell Holandia sp. z o.o należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe [nr certyfikatu 4106 - w zakresie pośrednictwa za granicę ] poszukuje do pracy w Holandii supervisora z branży logistycznej/produkcyjnej z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego. Miejsce pracy to zakład produkcyjny w okolicach miasta Tilburg.

Przyszły supervisor jest odpowiedzialny za optymalne wykonywanie wszelkich czynności na terenie podległego mu działu (dział produkcji napoi) w obrębie firmy. Do obowiązków supervisora będzie należało nadzorowanie pracy podległego personelu, jak również czynny udział w procesie produkcji.

W swojej pracy supervisor jest innowacyjny, działa w kierunku poprawy jakości i sposobu pracy. Jest odpowiedzialny za rozmowy z pracownikami (m.in. przyjmowanie pracowników, ewaluacje), wykonuje czynności administracyjne i analizy.

Wymagania

* bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
* doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi,
* wiedza z zakresu procesów logistycznych/ produkcyjnych, doświadczenie w logistyce/produkcji,
* mile widziane prawo jazdy,
* mile widziana lokacja prywatna w okolicach Tilburga.

Idealny kandydat ma dobre podejście do ludzi, potrafi budować relację, jest nastawiony na wynik, jednocześnie stanowczy, potrafi przekonywać i motywować.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji