SUPERVISOR / KONTROLER TERENOWY Łódź

InterKadra Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

- nadzór nad grupą ankieterów;

- motywowanie podległego zespołu;

- terenowa kontrola jakościowa i ilościowa punktów handlowych;

- wypełnienie ankiety zgodnie z zaleceniami przy użyciu smartfon.

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy zlecenie;

- wynagrodzenie: postawa + premia;

- elastyczne godziny pracy;

- narzędzia pracy: telefon typu smartfon wraz z aplikacją;

- szkolenie wstępne i wsparcie merytoryczne w trakcie badania;

- badanie/ankiety do wykonania.

Oczekiwania:

- mile widziany własny komputer;

- bardzo dobra organizacja pracy własnej;

- doskonała umiejętność obsługi komputera;

- umiejętność obsługi Excel;

- umiejętność egzekwowania i delegowania zadań;

- zaangażowanie, dokładność, uczciwość;

- osoby komunikatywne i zmotywowane;

- gotowość do pracy w terenie: przemieszczanie się między punktami handlowymi;

- odpowiedzialność za powierzony teren badania;

- umiejętność obsługi telefonu typu Smartfon oraz aplikacji internetowej.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.