SUPERVISOR- 50 osób od ZARAZ 1900-2500 BRUTTO

Multi-Plus

Bytom, Zabrze, Ruda śląska, Gliwice, Knurów, , śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z powstaniem nowej platformy multimedialnej zatrudniającym 500 pracowników w całej Polsce. Na rynku wyróżniają nas nowoczesne rozwiązania technologiczne i profesjonalna obsługa naszych klientów, to sprawia iż od 15 lat jesteśmy autorytetem na polskim rynku w dziedzinie usług cyfrowych.

W związku z rozbudową oddziału w Zabrzu zatrudnimy od zaraz 50 osób . Zapotrzebowanie jest na różne działy od technicznych (prace fizyczne) po handlowe i administracyjne (prace umysłowe).

Mile widziani mężczyźni prawem jazdy kat. B

Wymagania

• Dyspozycyjność

• Gotowość do odbywania niezbędnych szkoleń

• Dobre kontakty interpersonalne

• Zaangażowanie, samodyscyplina

• Wysokie aspiracje zawodowe

Prezentacja firmy

Firma multimedialna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media