super praca dla pracowników produkcyjnych od zaraz (Górna)!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Dla naszego klienta, największego na polskim rynku producenta i dystrybutora urządzeń ochrony wód poszukujemy osób, które dołączą do zespołu pracowników w Łodzi (Górna)

Nr ref.: 40132
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRZYSZŁA PRACA:
- będą to prace pomocnicze tj. skręcanie form, układanie zbrojenia w formie, nakładanie oleju na formy, wibrowanie betonu, zacieranie betonu, sprawdzanie wymiarów przed i po zalaniu, drobne naprawy wykonanych elementów
- będziesz pracować w zespołach 2-3 osobowych, co da Ci możliwość przyuczenia oraz zapewni wsparcie doświadczonych kolegów.

Oczekiwania:

SZUKAMY KANDYDATÓW SPEŁNIAJĄCYCH NASTĘPUJĄCE WYMAGANIA:
- umiesz pracować w zespole
- cieszysz się dobrym zdrowiem i tężyzną fizyczną
- umiesz obsługiwać elektronarzędzia
- jesteś solidny i dokładny

Oferta:

MOŻESZ LICZYĆ NA ATRAKCYJNĄ PRACĘ I NASTĘPUJĄCE WARUNKI ZATRUDNIENIA:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, w tym opłacone wszystkie składki (ZUS etc)
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia wypłacane zawsze na czas!
- możliwość zdobycia ciekawego i przydatnego doświadczenia zawodowego w dużej, nowoczesnej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)