Opis stanowiska pracy

Twoje główne zadanie: Sprzedaż w Polsce systemów oświetlenia LED dla Klientów z branży przemysłowej lub logistycznej.

Chętnie zatrudnimy Ciebie na stanowisku handlowca efektywnie sprzedającego Klientom nasze innowacyjne produkty oświetleniowe. Może Cię zaciekawić, że nasz typowy Klient pochodzi z branży przemysłowej i działa w Polsce lub w dowolnym miejscu na świecie.

W naszej firmie od 2004 roku zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dostarczaniem zaawansowanego oświetlenia LED dla Klientów B2B. Nasi Klienci ceną nas za to, że dostarczamy takie efekty oświetleniowe oraz energooszczędność, jakie obiecujemy.

Nasze produkty powstają w Polsce. Są produkowane we Wrocławiu. Obsługujemy Klientów z całego świata.

Oferujemy staranie wypracowany i atrakcyjny system prowizyjny, nagradzający zarówno efektywność w zamykaniu sprzedaży, jak i zdolności negocjacyjne w zakresie ceny sprzedaży.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie umiejętności i zdolności:
- Znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich wykorzystania w praktyce
- Umiejętność prowadzenia dobrej prezentacji handlowej
- Swoboda w nawiązywaniu wartościowych kontaktów biznesowych
- Nastawienie na rozwój własnej wiedzy i umiejętności sprzedażowych
- Otwartość, efektywność i kreatywność w działaniu

Przydatne i mile widziane:
- Fantastycznie, jeżeli posiadasz kontakty i obycie w branż przemysłowej
- Doświadczenie w sprzedaży produktów lub w sprzedaży inwestycyjnej
- Doceniamy ludzi z wykształceniem technicznym, ale najważniejsza dla nas jest zdolność do zamykania sprzedaży

Prezentacja firmy

Klientami Lediko są zakłady przemysłowe i centra logistyczne wymagające ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiace
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ Premia od sprzedaży + Premia zespołowa
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi