Summer Au Pair Wielka Brytania

Gawo Recruitment

Londyn, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wakacyjny pobyt Au Pair w Wielkiej Brytanii to bardzo dobry sposób na spędzenie wakacji i jednoczesne uczenie się języka angielskiego. Jeśli nie chcesz robić sobie rocznej przerwy w studiach a marzy Ci się podszlifowanie języka skorzystaj z wakacyjnego wyjazdu !!!

Korzyści:

  • kieszonkowe minimum 60 £/tygodniowo
  • pobyt wakacyjny u brytyjskiej rodziny
  • bezpłatne zamieszkanie na zasadach członka rodziny
  • bezpłatne wyżywienie
  • codzienne konwersacje w języku angielskim
  • wspaniałe wakacje z zagwarantowaną angielską pogodą :-)
  • niezapomiana przygoda

Wymagania:

  • wiek 18-27 lat
  • stan cywilny: panna lub kawaler, bezdzietny
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w opiece nad dziećmi (u sąsiadów, znajomych), pracy na koloniach, w instytucjach edukacyjnych (przedszkole, szkoła, warsztaty, świetlica, harcerstwo), w ramach wolontariatu (PCK, Domy Dziecka)
  • brak nałogów
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Obowiązki Au Pair:

  • pobyt u rodziny brytyjskiej przez określony z góry okres czasu
  • zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez 30-35 godzin tygodniowo (plus 2 wieczory w tygodniu - babysitting)
  • pomoc w obowiązkach domowych (prasowanie, odkurzanie, porządkowanie pokoju dzieci, pomoc w przygotowaniu posiłków)

Koszty:

  • koszt administracyjne 590 zł (płatne w 2 ratach 190 i 400 zł)
  • koszt dojazdu z Polski do rodziny goszczącej oraz biletu powrotnego do Polski
  • koszty ubezpieczenia

Jak zostać Summer Au Pair w Wielkiej Brytanii

1) Wypełnij ankietę zgłoszeniową i poczekaj na kontakt od konsultantki Gawo Au Pair w celu zweryfikowania czy spełniasz wszystkie wymagania.

2) Skompletuj wymagane dokumenty, przygotuj aplikację i podpisz umowę z Gawo Au Pair.

3) Wybór rodziny goszczącej - będziesz rozmawiać z zainteresowanymi rodzinami goszczącymi przez telefon lub skype, aby wybrać tę idealną.

4) Rozpoczęcie Twojego pobytu w Wielkiej Brytanii - po wyborze rodziny, ustaleniu terminu wylotu spakuj walizki i leć na spotkanie z przygodą!

Nie zwlekaj!

Już dziś zgłoś się do nas i zaplanuj najwspanialsze wakacje w Wielkiej Brytanii!

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta