Stylistka Paznokci

Veneto

48-300 Nysa, opolskie

Opis stanowiska pracy

Praca zmianowa na pełny etat od poniedziałku do soboty (160h) w renomowanym salonie Lounge DAY SPA poprzedzona stażem z UP.

Zakres obowiązków obejmuje wykonywanie wymaganych zabiegów, sprzedaż pozostałych usług i towarów oraz czynności porządkowe stanowiska pracy.

Wynagrodzenie obejmuje pensję podstawową oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników.

Wymagania

• minimalne doświadczenie 1 rok
• manicure tradycyjny
• manicure hybrydowy
• manicure żelowy
• pedicure
• wysoka umiejętność zdobienia i stylizacji paznokci
• wysoka staranność wykonywania powyższych zabiegów
• wysoka kultura osobista
• nienaganna aparycja
• zainteresowanie tematyką stylizacji paznokci oraz bieżących trendów
• portfolio

Prezentacja firmy

Witamy w lounge DAY SPA – magicznym miejscu gdzie każdy, niezależ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna