Stylista do obsługi klientów w centrach handlowych

App Media Sp. z o.o.

50-016 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Stylistę do obsługi klientów podczas „Fashion Week” organizowanych w centrach handlowych w Warszawie i Wrocławiu.

Oferujemy:
- elastyczny system zatrudnienia
- możliwość zatrudnienia na pełen etat po okresie próbnym
- dla wybranych osób praca przy międzynarodowym projekcie standaryzacji systemów rozmiarowych i

Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio stylisty

Wymagania

- umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi
- doświadczenie w kreowaniu stylizacji dla każdego typu sylwetki, urody oraz w różnych zakresach cenowych
- znajomość najnowszych trendów mody
- kreatywność, ale i umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta przy tworzeniu stylizacji
- znajomość oferty marek modowych oraz sklepów internetowych specjalizujących się w sprzedaży mody
- znajomość oferty marek modowych, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych działających za granicą będzie dodatkowym atutem
- optymizm i zaangażowanie w pracę,
- dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Poszukiwania i organizacja podróży na własną rękę mogą być wyczerpujące.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie