Studentka do opieki nad 4-letnim chłopcem za Lubiczem Górnym

HaloNiania

87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma HaloNiania poszukuje studentkę do opieki nad 4-letnim chłopcem.
Praca od 6.02, 2 razy w tygodniu po ok 8 h, dni ustalane na bieżąco, od ok 8 - 16.00.

Wymóg to prawo jazdy + samochód, ponieważ opieka będzie miała miejsce za Lubiczem Górnym.

Stawka godzinowa - 15zł brutto/h + zwrot za benzynę.

Poszukujemy ciepłej, cierpliwej, a zarazem energicznej i konkretnej dziewczyny, która ma doświadczenie w opiece nad dziećmi. :)

Wymagania

własny samochód

Prezentacja firmy

HaloNiania Aleksandra Helbich Magdalena Nieżurawska s.c.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
15PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Praca dla studenta