Opis stanowiska pracy

Firma PROGET Sp. z o.o. jest liderem w segmencie bezpieczeństwa mobilnego. Tworzymy,wdrażamy i zarządzamy oprogramowaniem do zarządzania smartfonami oraz tabletami. Jesteśmy partnerami takich firm jak Samsung czy BlackBerry i tymi właśnie firmami ściśle współpracujemy.

OPIS STANOWISKA:

Komunikacja w naszej firmie jest zero-jedynkowa w przerwach natomiast gramy na Xboxie ;)Idealny kandydat wie co to FIFA,youtube oraz smartfon;)

Praca dla studenta będzie się rozpoczynać od nauki programowania pod iOS, szkolenia, kursy etc.

W okresie późniejszym osoba zajmująca to stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • tworzenie i rozwój aplikacji dla platformy iOS.

WYMAGANIA:

WAŻNE ABY TECHNOLOGIA IOS I PRODUKTY APPLE BYŁY CIEKAWE DLA CIEBIE

  • Podstawowa znajomość języków: Objective-C / Swift,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Wysokie umiejętności analityczne,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.

FIRMA OFERUJE:

Dlaczego PROGET?

  • ciekawi ludzie
  • ciekawe projekty
  • stała umowa o pracę lub jak wolisz: faktura / umowa zlecenie
  • stabilne zatrudnienie
  • dostęp do najnowyszych smartfonów, często wcześniej niż pojawiają się na rynku,macbook'a,
  • dary losu (karta fitness, darmowa kawa bez limitu, szkolenia, integracja)
  • wynagrodzenie - lepsze jak w innych firmach - sprawdz sam ;)
  • praca od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00 / każdy weekend wolny

Prezentacja firmy

Już 9 lat specjalizujemy się w bezpieczeństwie urządzeń mobilnych. Nasza... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Praca dla studenta