Student - prezenter

Study Flow

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Do naszego Zespołu poszukujemy osób, które będą wspomagały nas w przeprowadzaniu prezentacji na temat możliwości studiowania za granicą.

Obowiązki:

  • umówienie prezentacji (przede wszystkim szkoły średnie)
  • przeprowadzenie prezentacji (45 minut) - we wrześniu (ewentualnie październik - grudzień)
  • konsultacje indywidualne

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjną stawkę za przeprowadzenie prezentacji + premia za wyniki
  • zwrot kosztów podróży na prezentacje
  • szkolenie z zakresu prezentacji
  • przygotowanie prezentacji (w Prezi)

Oferujemy pracę w miłej atmosferze, w Zespole składającym się z młodych ludzi. Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy i szukamy osób, które będą dzielić nasz zapał :)

Wymagania

  • Status studenta
  • Osoby, które w okresie września będą przebywały w większym mieście, lub będą skłonne podróżować (koszty podróży są zwracane)
  • swoboda w wystąpieniach publicznych
  • mile widziane doświadczenie w przeprowadzaniu prezentacji

Prezentacja firmy

Reprezentujemy ponad 40 zagranicznych uczelni z 5 krajów z Unii Europejs... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Premie za wyniki
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting