Student do prac biurowych

eCom Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internetowych w Polsce. Należymy do Grupy Wydawniczej Znak, której książki są stale obecne na listach bestsellerów. Pracuje dla nas kreatywny dział IT, wspomagają nas najlepsi specjaliści od logistyki. Teraz chcemy być najbardziej innowacyjną księgarnią w Polsce i znaleźć się w pierwszej 40 rankingów e-commerce. Chcesz wziąć w tym udział?

Poszukujemy:

Studentów do prac biurowych

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wspomaganie pracy działu marketingu, sprzedaży i księgowości,
  • praca nad katalogiem produktów oferowanych klientom,
  • przeprowadzanie czynności inwentaryzacyjnych,
  • archiwizacja dokumentów.

Oczekujemy od Ciebie:

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku.
  • posiadania statusu studenta.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze,
  • elastyczny grafik (możesz studiować nawet dziennie),

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa