Student/ Absolwent ze znajomością języka niemieckiego

Adore Sp. z o.o.

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przez lata uczyłeś się języka niemieckiego i zastanawiasz się po co Ci to było? Lubisz pracować w młodym, dynamicznym, wielokulturowym zespole?Chciałbyś, aby obce języki towarzyszyły Ci w rozwoju Twojej kariery zawodowej?

Jeśli tak, to z pewnością jest to praca właśnie dla Ciebie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta, szukamy osób do różnych działów na stanowiska związane z obsługą klienta.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SOK/01/15

Zadania na wybranych stanowiskach obejmują między innymi:

  • Codzienne wykorzystanie języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Kontakt z Klientami poprzez e-mail, telefon, czat, forum i social media
  • Przyjmowanie wiadomości, pytań, reklamacji ze strony Klientów
  • Wyjaśnianie spraw, rozwiązywanie problemów i tworzenie odpowiedzi na zapytania Klientów

Wymagania

  • Zaawansowana znajomość języka niemieckiego, poprawność językowa na poziomie minimum C1 (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • Sprawne i szybkie pisanie na komputerze
  • Nastawienie na Klienta
  • Chęć do uczenia się nowych rzeczy i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dla chętnych zlecenie)
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku i regularny kontakt z językami obcymi
  • Elastyczny grafik pracy i możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin
  • Szansę na rozpoczęcie kariery w dużej, międzynarodowej organizacji, będącej liderem w swojej dziedzinie (jasna ścieżka rozwoju)
  • Pakiet szkoleń (wdrażających do pracy i podnoszących kwalifikacje)
  • Miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
  • Pracę w nowoczesnym biurze

Adore Hr: Agencja o numerze 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa