Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, ze stabilną pozycją na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

student/absolwent z Excel

Nr ref.: 34690
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Wrocław (Psie Pole)

Zakres obowiązków:
  • analiza danych z różnych źródeł
  • wprowadzanie danych
  • korekta danych
  • praca w środowisku SAP
  • koordynacja, organizacja i monitorowanie dokumentacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel- warunek konieczny
  • doświadczenie w obsłudze SAP- mile widziane
  • umiejętność logicznego myślenia
  • zdolność do pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • orientacja na cel, elastyczność

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością bezpośredniego zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • praca w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)