Strategic Customer Service Specialist

Devire

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Naszym Klientem jest firma, która dostarcza produkty i usługi dla przemysłu rolno-spożywczego. W zawiązku z dynamicznym rozwojem szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Strategic Customer Service Specialist.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami mającymi na celu usprawnienia funkcjonowania danej dywizji
  • Współpraca z innymi działami na rzecz maksymalizacji zadowolenia Klienta
  • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów oraz informacji
  • Wdrażanie strategii zarządzania stworzonej przez grupę
  • Sprzedaż, oraz składanie zamówień, raportowanie, tworzenie umów
  • Całościowa opieka nad Klientem

Nasz klient oferuje:

  • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, voucher lunchowy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Wsparcie w procesie relokacji

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe
  • Płynna znajomość j. angielskiego oraz niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą Klienta korporacyjnego
  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
Devire Devire Devire Devire