ManpowerGroup Sp. z o.o.

Strategic Buyer

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref. SBU/003/ENO

Zadania:

  • Poszukiwanie nowych dostawców i towarów na potrzeby procesu produkcyjnego oraz na potrzeby wdrażania nowych projektów
  • Aktywne działania na rzecz obniżenia kosztów zakupu komponentów i usług do celów produkcyjnych (wdrażanie i rozwijanie strategii zakupowej)
  • Negocjacje handlowe z dostawcami (pozyskiwanie odpowiedniej dokumentacji jakościowej oraz zakupowej, monitoring zadań)
  • Przygotowywane umów i koordynacja procesu ich realizacji
  • Nadzorowanie stanu realizacji zamówień i dostaw działu zakupów strategicznych
  • Ścisła współpraca z działami: zakupów, logistyki, planowania, magazynu
  • Sporządzanie analiz, raportów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Pracę w firmie z branży tworzyw sztucznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, perspektywy awansu)
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Duże doświadczenie zawodowe związane z planowaniem zakupów strategicznych w firmie produkcyjnej / przemysłowej
  • Doświadczenie w obszarze zakupów w skali międzynarodowej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne: otwartość na dialog, umiejętność aktywnego słuchania
  • Wysokie kompetencje w obszarze współpracy wewnątrz zespołowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials