Orienta Polska Sp. z o.o.
Certyfikat agencji zatrudnienia nr 13347.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Store Manager

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego klienta - firmy z branży odzieżowej premium, poszukujemy osoby na stanowisko Store Manager.

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie produktem oraz stanem magazynowym
• Organizacja pracy salonu
• Realizacja celów sprzedażowych
• Bieżąca analiza oraz interpretacja wskaźników sprzedażowych salonu
• Przygotowywanie raportów sprzedażowych
• Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników

Oferujemy:
• umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zniżki pracownicze
• interesującą pracę w świecie mody, w prestiżowej marce

Wymagania:
• min. rok doświadczenia na stanowisku Store Managera
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego
• doskonałe umiejętności przywódcze oraz komunikacyjne
• orientacja na cel
• znajomość pakietu Microsoft Office
• bardzo dobra znajomość branży fashion

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.