Stomatologia - Przedstawiciel medyczno-handlowy

Top Implant

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Implanty dentystyczne.

Poszukujemy przedstawicieli medyczno-handlowych w branży implantów dentystycznych.

Jeżeli chcesz zajmować się najbardziej prestiżową dziedziną stomatologii, chcesz poznać interesujące środowisko, zgłoś się do nas.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z gabinetami stomatologicznymi oraz laboratoriami techniki dentystycznej,
  • organizacja spotkań ze stomatologami,
  • przedstawianie produktów oferowanych przez firmę,
  • uczestnictwo w kongresach i sympozjach implantologicznych,

WYSOKA prowizja !!

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży stomatologicznej lub np.asystentka, technik dent. itp
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • dyspozycyjność,kreatywność,
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • biegła obsługa komputera
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie w kontaktach z gabinetami stomatologicznymi.
  • doświadczenie w kontaktach ze środowiskiem medycznym, lekarskim
  • mile widziany własny samochód

UWAGA!

Prosimy o umieszczenie zdjęcia w CV, w przeciwnym przypadku zgłoszenie nie będzie rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się dystrybucją implantów dentystycznych oraz innyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna